WWW.GURCALIKOYU.COM / GİRESUN ÇAMOLUK GÜRÇALI KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,7497   8,7655
EURO 10,4032   10,4220
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
ESAT İRİ'DEN TEŞEKKÜR MESAJı
 
 

 

 

 

 

2014 Yerel Seçimleri Sonunda Küplüce Mahallesi Muhtarlığına Yeniden Seçilen ESAT İRİ Seçim Sürecine Dair Bir Teşekkür Mesajı Yayınladı.

 

 

Değerli Hemşehrilerim Sevgili Küplüce’liler

 

Yoğun tempolu bir seçim sürecini daha geride bırakmış bulunuyoruz. Seçimler demokrasinin en güzel işleyen mekanizmalarından biridir. Küplüce Mahallesi Muhtar adayı olarak girmiş olduğumuz bu demokrasi yarışından, seçmenlerimizin güven ve teveccühlerini yenilemek suretiyle yeniden seçilmiş olarak çıktık. Ben Küplüce Mahallesi Muhtarı ESAT İRİ olarak bu demokrasi yarışında bana destek veren tüm hemşehrilerime, kıymetli oyları ile bize teveccüh gösteren Küplüce halkına, başta Gürçalı ve Ozan köy dernekleri olmak üzere desteklerini esirgemeyen tüm sivil toplum kuruluşlarına ve kıymetli yöneticilerine, sosyal medya aracılığı ile destek olan tüm gönüldaşlarımıza, geçmişte ve gelecekte bizimle görev ve sorumluluklarımızı paylaşan değerli mesai arkadaşlarımıza, küçük-büyük bize oy veren vermeyen tüm Küplüce halkına ve bizimle bu güzel yarışta centilmence yarışan muhtar adaylarımıza teşekkür etmek istiyorum.

 

Seçimler millete hizmet edecek kadroları belirlemek adına yapılır, biz de daima bu bilinç ile hareket ettik. Seçim sloganımızda belirttiğimiz gibi “İÇİNİZDEN BİRİ ESAT İRİ” düsturuyla sizin içinizden çıkmış, sizden olan bir Muhtar profili ile her zaman Küplüce halkımızın hizmetinde olacağız hatta kendimizi hizmette sınırlamayarak gücümüzün yettiği elimizin uzandığı ölçüde bize nerede ihtiyaç varsa orada olmayı kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.

 

Değerli kardeşlerim; bu duygu ve düşüncelerle 2014 yerel seçim sonuçlarının şahsım ve heyetim adına; başta Küplüce’miz olmak üzere İstanbul’umuza ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını Yüce Allah’dan (cc) niyaz ediyor seçimi kazanan tüm Belediye başkanlarımızı, İl ve İlçe meclis üyesi arkadaşlarımızı ve muhtarlarımızı tebrik ediyorum.

 

Saygılarımla

 

ESAT İRİ

Küplüce Mahallesi Muhtarı


Okunma Sayısı: 1690Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
hüseyin akardere
arkadaşlar bu siteyi niye aktif kulanmıyoruz bence aktif kulanmamız lazım yeni yönetim hayırlı olsun

hüseyin akardere
sa bu siteyi aktif kulanalım köyümüzze daha niyi tanıtırız yeni yönetime hayırlı olsun

Yücel Turan
Selam Gürcalı köyü dostlar. 1982 yıllarında köyünuzde öğretmenlik yapan Mustafa Turan'ın oğluyum. Babamın öğrencilerinden üye olan varsa lütfen bana ulaşırsa memnun olurum..İyı ramazanlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız