WWW.GURCALIKOYU.COM / GİRESUN ÇAMOLUK GÜRÇALI KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
SN.HİLMİ TÜRKMEN'İN DERNEĞİMİZİ ZİYARETLERİ
 
 

 

 

 

 

AK Parti Üsküdar belediye başkan adayı Sn.Av.Hilmi Türkmen 15 Şubat 2014 Cumartesi günü derneğimizi ziyaret etmişlerdir.

 

 

Programın başlanğıcında misariflerimiz yöremizin sevilen sesi Salim Işık'lı ve davul zurna eşlinde keyifli dakikalar geçirdiler. 

Davul Zurna eşliğinde karşılanan Sn.Hilmi Türkmen Gürçalı ve komşu köyümüz Ozan'lı iş adamlarımızın katkıları ile hazırlanan keşkeğin kapagını açarak kardeşliğin simgesi olarak kendi elleriyle misafirlere keşkek ikramında bulunmasının ardından kendisi ile ilgili hazırlanan cinevizyon gösterisi sunumu ile program başladı.

AK Parti Üsküdar belediye başkanı Sn.Mustafa Kara ile derneğimizi ziyaret eden Sn.Türkmen 30 Mart yerel seçimleri öncesi Üsküdar ve Küplüce'de ikamet eden seçmenlerin desteğini taleb etti.Küplüce'nin imar konusundaki sıkıntılarından söz eden Türkmen ve Mustafa Kara kaldırılan boğaz imar kanunu ve yeni yönetmelikler hakkında katılımcılara bilgi vererek bu bölgedeki imar hakkının 6 kata çıkartıldığı müjdesini vererek kentsel dönüşümün mülk sahiplerinin kendi insiyatifinde olduğunu hatırlattı.

Dernek başkanımız Sn.Eyüp Düztaş ile aynı tabaktan keşkek kaşıklayan Üsküdar belediye başkanı Sn.Mustafa Kara "bu güne kadar sürdürdüğümüz birlik ve beraberliğin bundan sonra da aynı şekilde sürmesini arzu ediyorum" dedi.

Sunumunu derneğimizin genel sekreteri Sn.Özcan Ayaksız'ın yaptıgı toplantıya Küplüce mahalle muhtarı ve yeni dönem muhtar adayı Sn.Esat İri, sitemizin genel yayın editörü Sn.Emre Fazlaoğlu Ozan'lı iş adamları ve Ozan dernek yöneticileri Sn.Müşaver ve Muammer Çolak AK Parti Kuzguncuk mahalle başkanı Sn.Murat Soral ve yöremizin ileri gelen bir çok ismi katıldı.

Program Dernek başkanımız Sn.Eyüp Düztaş'ın teşekkür konuşması ile sona erdi ve hatıra fotografları çektirildi Sn.Türkmen ve Sn.Kara çocuklarlada bir hayli ilgililerdi.


Okunma Sayısı: 1609Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
hüseyin akardere
arkadaşlar bu siteyi niye aktif kulanmıyoruz bence aktif kulanmamız lazım yeni yönetim hayırlı olsun

hüseyin akardere
sa bu siteyi aktif kulanalım köyümüzze daha niyi tanıtırız yeni yönetime hayırlı olsun

Yücel Turan
Selam Gürcalı köyü dostlar. 1982 yıllarında köyünuzde öğretmenlik yapan Mustafa Turan'ın oğluyum. Babamın öğrencilerinden üye olan varsa lütfen bana ulaşırsa memnun olurum..İyı ramazanlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız