WWW.GURCALIKOYU.COM / GİRESUN ÇAMOLUK GÜRÇALI KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,6646   8,6802
EURO 10,3197   10,3383
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
DEKLARASYON
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Sayın üyelerimiz, değerli hemşerilerimiz;

Köyümüzde yapılacak olan muhtarlık seçimlerinde, dernek yönetim kurulu olarak hiçbir adayın yanında veya karşısında değiliz. Yönetime geldiğimiz günden bugüne kadar tek amacımız köyümüzde meydana gelen ayrımcılığa son vermek olmuştur. Allah’a şükür bunu da başardık. Bunun için çok çaba sarf ettik, emek verdik.

Aynı hataların tekrar yapılmaması için lütfen bundan sonrada ayrımcılığın olmamasına gayret gösterelim ve rekabetin, centilmence yarışmak dışına çıkmasına izin vermeyelim.  Köyümüzde ki muhtarlık yarışında oy kullanacak olanların özgür iradelerini etkilemek veya adaylardan birisinin yanında veya karşısında olmak adına dedikodu, fitne fesat yaratmak isteyenlere engel olalım fırsat vermeyelim. Dernek Yönetimi olarak beş senedir birlik ve beraberliğimizi sağlamak için verdiğimiz mücadelemizi ve geldiğimiz noktayı boşa çıkarmak isteyenlere hep beraber DUR diyelim. Eğer biz o zaman oluşan bölünmeyi durdurmak, sona erdirmek için göreve talip olmasaydık, Derneğimiz bugünkü geldiği noktadan çok gerilerde olacaktı.

Köyümüzde oy KULLANMAYACAK olanların; Derneğimizin görüşüne uyarak, her adaya eşit mesafede olmalarını tavsiye ediryoruz. Sağladığımız birlik ve beraberlik açısından bu çok hassas bir durumdur.

Derneğimiz olarak hiçbir muhtar adayının yanında veya karşısında değildir.Yönetim kurulu olarak her adaya eşit mesafede olduguğumuzun tekrar altını çizmek sitiyoruz.Bu nedenle gerek Derneğimiz adına, gerekse yönetim kurulu üyelerimiz adına köyümüzde yapılacak olan muhtarlık seçimi ve adayları üzerinden yapılacak spekülatif haber ve dedikodulara itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz. 

Bu vesile ile önümüzdeki Mart ayında köyümüzde yapılacak olan muhtarlık seçiminin sonuçlarının köyümüz ve hemşerilerimiz için şimdiden hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.


Başkan Eyüp Düztaş

 


Okunma Sayısı: 1016Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
hüseyin akardere
arkadaşlar bu siteyi niye aktif kulanmıyoruz bence aktif kulanmamız lazım yeni yönetim hayırlı olsun

hüseyin akardere
sa bu siteyi aktif kulanalım köyümüzze daha niyi tanıtırız yeni yönetime hayırlı olsun

Yücel Turan
Selam Gürcalı köyü dostlar. 1982 yıllarında köyünuzde öğretmenlik yapan Mustafa Turan'ın oğluyum. Babamın öğrencilerinden üye olan varsa lütfen bana ulaşırsa memnun olurum..İyı ramazanlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız