WWW.GURCALIKOYU.COM / GİRESUN ÇAMOLUK GÜRÇALI KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
BAŞKANIN YENİ YIL MESAJI
 
 

Sevgili Hemsehrilerim

İyisiyle kötüsüyle koca bir yılı geride bıraktık.Oncelikle 2013 yılında kaybettiğimiz tüm hemşehrilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, yeni doğanlara ve geride kalanlara uzun ve sağlıklı bir ömür diliyor 2013 yılında evlenen tüm hemşehrilerimize ise dünya ve ahiret saadeti diliyorum.

Sevgili dostlar 2013 yılında derneğimizin olağan genel kurulunu yapmakla işe başladık, ardından geleneksel kır gezimizde sizlerle bir araya gelmenin coşkusunu yaşadık.Ramazan ayının manevi atmosferinde derneğimizde verilen aile iftarlarıyla ve yine gelenekselleştirmeye çalıştığımız Ramazan bayramının ilk gününde köyde tertib edilen kahvaltıda bir aradaydık.Yaşamın acı gerçeklerinden biri olan cenazelerimizde ve evlatlarımızın en mutlu günleri olan düğünlerimizde yine bir arada olmanın birbirimize destek olmanın manevi hazzını yaşadık.Derneğimizin gelecege devredeceği miraslarımızdan biri olan ve üzerinde mutlu birlikteliklerin yaşanmasını ümid ettiğim arsamızın çevre düzenlemesini yine hep birlikte tamamladık ve toplumumuza kazandırdık.Dini ve Milli bayramlarımızı yine coşku içinde ve birlikte kutladık.Toplumuza ve birlikteligimize katkı sağlayacagına inandığımız internet sitemizi 2013 yılında hayata geçirdik.

Sevgili hemşehrilerim bizim en büyük zenginligimiz birlikteligimizdir.Ne mutlu bize ki birlikte, bir arada ve barış içindeyiz ne mutlu bize ki en zor ve en mutlu günümüzde yanımızda olan acılarımızı ve mutluluklarımızı bizlerle paylasan gençlerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız,  erkeklerimiz ve çocuklarımızla  kocaman bir ailenin parcalarıyız.Allah'dan en büyük duam bu birlik ve beraberliğin hiç bozulmadan kıyamete kadar sürmesidir.

Sevgili dostlarım sahsım ve yönetim kurulumuz adına 2014 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini yüce Allah'dan niyaz eder dargınlıkların olmadığı, kırgınlıkların yaşanmayacağı, barış ve kardeslik egemenliginde, birlik ve beraberlik içinde  bir yıl olmasını temenni ederim.

Saygılarımla

EYÜP DÜZTAŞ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Okunma Sayısı: 976Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
hüseyin akardere
arkadaşlar bu siteyi niye aktif kulanmıyoruz bence aktif kulanmamız lazım yeni yönetim hayırlı olsun

hüseyin akardere
sa bu siteyi aktif kulanalım köyümüzze daha niyi tanıtırız yeni yönetime hayırlı olsun

Yücel Turan
Selam Gürcalı köyü dostlar. 1982 yıllarında köyünuzde öğretmenlik yapan Mustafa Turan'ın oğluyum. Babamın öğrencilerinden üye olan varsa lütfen bana ulaşırsa memnun olurum..İyı ramazanlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız