WWW.GURCALIKOYU.COM / GİRESUN ÇAMOLUK GÜRÇALI KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Duyurular
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
KUTLUCA DERNEGİNDE KAHVALTİ
 
 

29.12.2013 Pazar günü yönetim kurulumuz, Başkanımız Sn.Eyüp Düztaş ve başkanvekilimiz Sn.Mehmet Soral nezdinde Kutluca Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu kahvaltıya katıldı.

Kutluca Derneğinin Okmeydanı'ında bulunan köy odasında düzenlenen kahvaltıya komşu köylerin dernek başkan ve temsilcileri ile merkez ilçe Çamoluk derneği başkanı Sn.Fatih Aydın ve aralarında üyemiz Sn.Emre Fazlaoglu'nun da bulunduğu yönetim kurulu ekibiyle tam kadro olarak katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıya katılım oldukça fazlaydı.Davetliler söz alarak temsil ettikleri dernekler adına ev sahibi Kutluca Köyü Dernek başkanına ve ekibine teşekkür ederken geleceğe dair dileklerini dile getirdiler.Dernekler arası diyaloğu güçlendirmek ve canlı tutmak adına düzenlenen istişare toplantılarının ilgiyle devam etmesi bekleniyor.

15 Aralık'da düzenlenen kongrede görevi devralan Çamoluk derneği Başkanı Sn.Fatih Aydın konuşmasında yeni yönetim kurulunun yapısı ve görev dağılımı hakkında bilgi verirken yeni yönetimin görev süresince izleyecegi vizyon hakkında açıklamalarda bulundu.

Dernek başkanımız Sn.Eyüp Düztaş söz alarak bölgemizde yapılmakta olan kaçak avcılığa dikkat çekerek kaçak avcılığa karşı vermiş oldukları mücadele, kaçak avcılığın zararları ve yönetmelikler uygulandıgında avcılıgın yöremiz için ciddi bir kaynak olabileceği hakkında rakamsal bilgiler verdi.


Okunma Sayısı: 1197Yazdır

 
 mehmet soral
 Emre'cim iyi düşünmüşsün. Eline sağlık. Keşke senin gibi daha bir kaç arkadaşımız olsa derneğimizin geleceği konusunda hiç endişe duymam, çünkü dernekçilik kolay bir iş değil, yapan bilir.
 


 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
hüseyin akardere
arkadaşlar bu siteyi niye aktif kulanmıyoruz bence aktif kulanmamız lazım yeni yönetim hayırlı olsun

hüseyin akardere
sa bu siteyi aktif kulanalım köyümüzze daha niyi tanıtırız yeni yönetime hayırlı olsun

Yücel Turan
Selam Gürcalı köyü dostlar. 1982 yıllarında köyünuzde öğretmenlik yapan Mustafa Turan'ın oğluyum. Babamın öğrencilerinden üye olan varsa lütfen bana ulaşırsa memnun olurum..İyı ramazanlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız